08.09.21 |
Adolphe Debski, archiwalne nagrania wykładów
|
13.04.21 |
Konwencja Speyer-Online, 10-11.04.2021
|
24.03.21 |
Konwencja Vellore-Online (Indie), 19-20.03.2021
|
12.11.20 |
Konwencja "Karlsruhe-Online", 8.11.2020
|
02.11.20 |
Adolphe Debski, dwa wykłady w wersji video
|
07.10.20 |
Biłgoraj, 16.02.2020
Biłgoraj (Zoom), 20.90.2020
|
20.01.20 |
Biłgoraj, 17.11.2019
Biłgoraj, 15.12.2019
Biłgoraj, 19.01.2019
|
16.12.19 |
Biłgoraj, 17.02.2019
Biłgoraj, 21.04.2019
Biłgoraj, 19.05.2019
Biłgoraj, 18.08.2019
Biłgoraj, 20.10.2019
Wykład br. Jana Knopa, "Przymioty Nowego Stworzenia"
Wykład br. Jana Knopa, "Trzy przymierza"
|
04.11.19 |
Bydgoszcz, 3.11.2019
|
16.10.19 |
Biłgoraj, 16.12.2018
Biłgoraj, 20.01.2019
Andrychów, 12.05.2019
Wierzchosławice, 19.06.2019
Oleszyce, 16.06.2019
Lublin, 23.06.2019
Budziarze, 29-30.06.2019
Warszawa, 7.07.2019
Konwencja Generalna, 13-14.07.2019
Białogard, 26-28.07.2019
Chełm, 25.08.2019
Dosłońce, 15.09.2019
|
05.12.18 |
Grajów, 10-11.11.2018
|
03.12.18 |
Biłgoraj, 15-16.09.2018
Biłgoraj, 21.10.2018
Biłgoraj, 18.11.2018
|
15.10.18 |
Bydgoszcz, 14.10.2018
|
13.09.18 |
Dosłońce, 09.09.2018
|
06.09.18 |
Białogard, 27-29.07.2018
Biłgoraj, 20.05.2018
Biłgoraj, 17.06.2018
Biłgoraj, 19.08.2018
|
29.07.18 |
Budziarze, 14-15.07.2018
|
09.07.18 |
Warszawa, 8.07.2018
|
01.07.18 |
Wierzchosławice, 10.06.2018
Lublin, 24.06.2018
|
23.05.18 |
Wieliczka, 20.05.2018
|
11.05.18 |
Andrychów, 29.04.2018
Wieliczka, 13.05.2018
|
02.05.18 |
Biłgoraj, 18.02.2018
Poznań, 10-11.03.2018
Biłgoraj, 18.03.2018
Biłgoraj, 15.04.2018
|
15.02.18 |
Biłgoraj, 19.11.2017
Warszawa, Reformacja w Polsce, 16.12.2017
Biłgoraj, 17,25-26.12.2017
Biłgoraj, 21.01.2018
|
04.12.17 |
Wierzchosławice, 7.05.2017
Wieliczka – Konwencja Generalna, 24-25.06.2017
Supraśl, 22-23.07.2017
Białogard, 28-30.07.2017
Münster (Niemcy), 03.12.2017
|
03.11.17 |
Piotrowice, 8.10.2017
Biłgoraj, 15.10.2017
|
05.10.17 |
Chrzanów, 24.09.2017
Biłgoraj, 18.06.2017
|
05.10.17 |
Budziarze, 15-16.07.2017
Chełm, 27.08.2017
Biłgoraj, 20.08.2017
Biłgoraj, 17.09.2017
|
14.09.17 |
Lwów, 19-20.08.2017
Dosłońce, 10.09.2017
|
21.07.17 |
Budziarze, 4-13.07.2016
Biłgoraj, 19.03.2017
Biłgoraj, 16-17.04.2017
Biłgoraj, 21.05.2017
|
01.06.17 |
Andrychów, 21.05.2017
|
23.05.17 |
Biłgoraj, 16.10.2016
Biłgoraj, 27.11.2016
Biłgoraj, 18.12.2016
Biłgoraj, 15.01.2017
Biłgoraj, 19.02.2017
Wykład br. Walentego Bywalca, "Bóg nie na zawsze się gniewa"
|
25.10.16 |
Dosłońce, 2.10.2016
Biłgoraj, 18.09.2016
Kraków, Konwencja Młodzieżowa, 1.10.2016
Oleszyce, 9.10.2016
Wykład br. T. Sygnowskiego, "Żniwo jest i jeszcze trwa"
|
06.09.16 |
Lwów, 21-22.08.2016
Chełm, 28.08.2016
|
03.09.16 |
Nagranie audio dyskusji Zach. 12-14, IC Szczyrk, 2-7.08.2016
|
01.09.16 |
Budziarze, 2-3.07.2016
Biłgoraj, 19.06.2016
Biłgoraj, 21.08.2016
|
12.08.16 |
IC Szczyrk, 2-7.08.2016
|
25.07.16 |
Piotrowice, 12.06.2016
Białogard, 15-17.07.2016
Biłgoraj, 15.05.2016
|
21.05.16 |
Tarnów, 28.05.2016
Biłgoraj, 13,20.03.2016
Biłgoraj, 17.04.2016
|
26.05.16 |
Biłgoraj, 20.12.2015
Biłgoraj, 17.01.2016
Biłgoraj, 21.02.2016
|
21.05.16 |
Andrychów, 15.05.2016
Trzy wykłady br. S. Adlera
|
05.02.16 |
Nagrania z 2007 roku wykładów różnych braci (Zebrane, pod datą publikacji 05.02.2016)
Nagrania z 2007 roku wykładów różnych braci (Archiwalne, pod datą publikacji 05.02.2016)
|
18.01.16 |
Nowe nagrania wykładów brata Jana Kopaka
Nowe nagranie wykładu brata Eugeniusza Szarkowicza
|
23.12.15 |
Nowe wykłady braci: Huberta Lipki, Samuela Królaka, Mirka Gago i Daniela Kalety
|
22.12.15 |
Biłgoraj, 15.11.2015
|
02.12.15 |
Kraków, Zebranie braci starszych i diakonów, 14.11.2015
|
24.11.15 |
Około 30 nowych nagrań archiwalnych różnych mówców
(Można znaleźć poprzez wyszukiwanie daty umieszczenia 24.11.2015)
|
23.11.15 |
Około 80 nowych nagrań archiwalnych br. T. Wiśniewskiego
|
11.11.15 |
Kraków, Konwencja Generalna 4-5.07.2015
Chełm, 23.08.2015
Biłgoraj, 22.07, 16.08.2015
Biłgoraj, 20.09.2015
Biłgoraj, 18.10.2015
|
09.09.15 |
Piotrowice, 14.06.2015
Budziarze, 18-19.07.2015
Białogard, 31.07-2.08.2015
Bielsko Biała, 6.09.2015
Biłgoraj, 17.05.2015
Lublin, 31.05.2015
Biłgoraj, 21.06.2015
|
04.06.15 |
Tarnów, 24.05.2015
Oleszyce, 10.05.2015
|
19.05.15 |
Andrychów, 17.05.2015
|
05.05.15 |
Chrzanów, 26.04.2015
Biłgoraj, 18.01.2015
Biłgoraj, 15.02.2015
Biłgoraj, 15.03.2015
Biłgoraj, 19.04.2015
|
27.01.15 |
Biłgoraj, 21.12.2014
|
29.12.14 |
Biłgoraj, 19.10.2014
Biłgoraj, 16.11.2014
|
21.10.14 |
Kraków – Zebranie braci starszych i diakonów, 11.10.2014
|
14.10.14 |
Biłgoraj (goście z Indii), 15.08.2014
Budziarze – kurs młodzieżowy, 21-31.08.2014
Biłgoraj, 21.09.2014
|
11.10.14 |
Chełm, 24.08.2014
|
17.09.14 |
Supraśl, 19-20.07.2014
Andrychów, 14.09.2014
|
12.09.14 |
Lwów, 23-24.08.2014
|
23.08.14 |
Bielsko-Biała, 17.08.2014
|
15.07.14 |
Piotrowice, 1.06.2014
Białogard, 25-27.07.2014
|
15.07.14 |
Budziarze, 12-13.07.2014
|
08.07.14 |
Hebdów, 6.07.2014
|
30.06.14 |
Kostki Duże, 28-29.06.2014
|
21.06.14 |
Biłgoraj, 15.12.2013
Biłgoraj, 19.01.2014
Biłgoraj, 16.02.2014
Biłgoraj, 16.03.2014
Biłgoraj, 20.04.2014
Oleszyce, 11.05.2014
Biłgoraj, 18.05.2014
|
20.06.14 |
Tarnów, 15.06.2014
|
09.06.14 |
Osiemnaście wykładów zebranych i archiwalnych z datą umieszczenia 09.06.2014
mówcy: Chrostek S., Garbacz J., Kamiński H., Kołacz D., Kołacz Z., Kopak J., Kopak M.,
Krawczak D., Lipka A., Litkowicz J., Skadłubowicz Z., Sroka S.
|
20.05.14 |
Białogard, 24-26.12.2006
Włoszakowice, 20.05.2007
Poznań, 17.06.2007
Poznań, 23.09.2007
Włoszakowice, 18.11.2007
Włoszakowice, 17.02.2008
Włoszakowice, 15.02.2009
Włoszakowice, 15.11.2009
Biłgoraj, 21.04.2013
Biłgoraj, 18.08.2013
Biłgoraj, 15.09.2013
Biłgoraj, 20.10.2013
Biłgoraj, 17.11.2013
|
03.02.14 |
Biłgoraj, spotkanie młodzieżowe, 29.12.2013-2.01.2014
|
13.01.14 |
Trzy wykłady wygłoszone w zgromadzeniu w Münster (Niemcy)
Wykład br. L. Zawitkowskiego
Wykład br. D. Kalety
Wykład br. A. Ozimka
|
24.12.13 |
Chełm, 25.08.2013
Biłgoraj, 17.03.2013
Biłgoraj, 19.05.2013
|
18.11.13 |
Białogard, spotkanie młodzieżowe, 1-3.11.2013
|
03.09.13 |
Andrychów, 15.09.2013
Swarzędz, 29.09.2013
|
17.09.13 |
Białogard, spotkanie młodzieżowe, 1-2.11.2012
|
09.09.13 |
2 wykłady br. H. Grudnia
|
06.09.13 |
11 wykładów br. H. Grudnia
|
03.09.13 |
Lwów, 17-18.08.2013
|
31.08.13 |
Bielsko Biała, 18.08.2013
|
07.08.13 |
Białogard, 2-4.08.2013
|
03.08.13 |
Budziarze, 20-21.07.2013
|
13.07.13 |
Tarnów, 12.05.2013
Kostki Duże, 29-30.06.2013
Kraków, Konwencja Generalna 6-7.07.2013
|
15.06.13 |
Chrzanów, 9.06.2013
|
10.06.13 |
Biłgoraj, 20.05.2012
Biłgoraj, 17.06.2012
Biłgoraj, 16.09.2012
Biłgoraj, 21.10.2012
Biłgoraj, 18.11.2012
Biłgoraj, 16 i 25.12.2012
Biłgoraj, 20.01.2013
Biłgoraj, 17.02.2013
|
24.04.13 |
Zbiór kolejnych 30 wykładów archiwalnych i zebranych, między innymi
br. Cz. Suchanka oraz br. A. Ziemińskiego
Można je odszukać na listach wykładów zebranych oraz archiwalnych
pod wspólną datą dodania: 22.04.2013
|
15.04.13 |
Kraków, 14.04.2013
|
06.04.13 |
Biłgoraj, 18.03.2012
Budziarze, kurs dla młodzieży, 18-25.08.2012 (dalsze części zebrania pytań)
Kraków, 16.03.2013, Zebranie Braci Starszych i Diakonów
|
27.03.13 |
Zbiór ponad 180 wykładów archiwalnych
Można je odszukać na listach wykładów zebranych oraz archiwalnych
pod wspólną datą dodania: 27.03.2013
|
26.01.13 |
Biłgoraj, zimowisko, 27-31.12.2012
|
31.10.12 |
Dodany wykład br. Dymitra Kopaka z 1988 r. (31.10.12)
Budziarze, kurs dla młodzieży, 18-25.08.2012
|
17.09.12 |
Swarzędz, 9.09.2012
|
17.09.12 |
Chrzanów, 2.09.2012
|
24.07.12 |
Białogard, 20-22.07.2012
|
15.07.12 |
Budziarze, 7-8.07.2012
|
26.06.12 |
Hebdów, 24.06.2012
Piotrowice, 29.04.2012
|
21.06.12 |
Włoszakowice, 27.04.2012
Poznań, 17.06.2012
|
13.06.12 |
Tarnów, 10.06.2012
|
18.05.12 |
Miechów, zebranie braci starszych i diakonów, wykłady, 12.05.2012
|
14.05.12 |
Andrychów, 13.05.2012
|
28.04.12 |
Biłgoraj, 16.10.2011
Biłgoraj, 20.11.2011
Biłgoraj, 15.01.2012
Biłgoraj, 19.02.2012
|
18.04.12 |
Kraków, 15.04.2012
|
01.03.12 |
Dwa wykłady br. Daniela Kalety z Niepołomic 25.02.2012
|
26.01.12 |
Ciemnoszyje, 23-24.07.2011
|
21.01.12 |
Biłgoraj (Młodzieżowe), 27-30.12.2011
|
07.01.12 |
Biłgoraj, 18.12.2011
|
21.12.11 |
Świdnik, 30.10.2011
Wykład br. R. Damiana
|
26.11.11 |
Biłgoraj, 19.09.2011
Nałęczów, 25.09.2011
|
09.10.11 |
Kraków, 9.10.2011
|
24.09.11 |
Leszno, 29.05.2011
|
23.09.11 |
Biłgoraj, 21.08.2011
Poznań, 11.09.2011
|
21.09.11 |
Chrzanów, 18.09.2011
Chełm, 28.08.2011
Białogard, 29-31.07.2011
|
14.09.11 |
Andrychów, 4.09.2011
|
01.09.11 |
Bielsko Biała, 28.08.2011
Dodane brakujące dwa wykłady z konwencji w Budziarzach
|
28.07.11 |
Budziarze, 16-17.07.2011
|
26.07.11 |
Kostki Duże, 25-26.06.2011
|
19.07.11 |
Wykład br. Pawła Lipianina z konwencji w Andrychowie 15.05.11
(pozostałe wykłady nie zostały nagrane z przyczyn technicznych)
|
04.07.11 |
Kraków-Generalna, 2-3.07.2011
|
01.07.11 |
Dwa wykłady br. Jana Kopaka
|
29.06.11 |
Tarnów, 12.06.2011
Biłgoraj, 15.05.2011
|
30.04.11 |
Oleszyce, 24-25.04.2011
|
19.04.11 |
Biłgoraj, 20.03.2011
|
07.04.11 |
Kraków, 3.04.2011
|
02.03.11 |
Biłgoraj, 16.01.2011
Biłgoraj, 20.02.2011
Dodany wykład br. L. Mollo z 1965 r. (15.02.11)
|
14.01.11 |
Biłgoraj, 21.11.2010
Biłgoraj, 19.12.2010
Cykl badań do Pamiątki (br. J.Sygnowski) 2010
|
06.01.11 |
Biłgoraj (młodzieżowe), 28-31.12.2010
Pleśna, 25-26 grudnia 2010
Białogard, 25-26 grudnia 2010
|
14.12.10 |
Biłgoraj, 17 października 2010
Biłgoraj, 19 września 2010
Dodane wykłady br. Grudnia H., Kopaka D., Roraty R.
Dodane wykłady br. Kalety D., Kołacza Z., Krajcera P., Olszewskiego A., Pietrzyka E., Sroki S., Targosza M.
Biłgoraj, 15 sierpnia 2010
Biłgoraj, 20 czerwca 2010
|
01.11.10 |
Wrocław, 24 października 2010
Biłgoraj, 16 maja 2010
Kraków, 10 października 2010
Biłgoraj, 25 kwietnia 2010
Chełm, 29 sierpnia 2010
|
02.10.10 |
Dodane wykłady br. Jakubowskiego, Kamińskiego i Ziemińskiego
Oleszyce, 12 września 2010
Budziarze (kurs młodzieżowy), 3-8 lipca 2010
Poznań, 19 września 2010
Ciemnoszyje, 17-18 lipca 2010
Bielsko Biała, 5 września 2010
|